USŁUGI

Jesteśmy wszechstronni.

Dzial oferta

luminance motion to CGI, wizualizacje, animacje i spełnienie Twoich kreatywnych wizji.

luminance motion to sposób na kompleksową produkcję animacji na potrzeby filmu i reklamy. Posiadamy szeroki zakres usług związany z produkcją filmów animowanych 2D oraz 3D. Oprawy graficzne programów telewizyjnych, prezentacje biznesowe, produkcja reklam animowanych jak i postprodukcja reklam klasycznych to coś, w czym czujemy się najlepiej. Jesteśmy gotowi spełnić każde wymaganie naszych klientów. 

Dynamiczne CGI

MOTION DESIGN

SPOTY TV

ANIMACJE 3D

ANIMACJE ARCHITEKTONICZNE

ANIMACJE WNĘTRZ

Statyczne CGI

WIZUALIZACJE ARCHITEKTONICZNE

WIZUALIZACJE WNĘTRZ

WIZUALIZACJE PRODUKTOWE

ILUSTRACJE 3D

FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY

motion uslugi md banner

MOTION DESIGN

Motion Design jest rewelacyjną formą przedstawienia produktu oraz informacji w interesujący i dynamiczny sposób. Może tworzyć niezależne dzieło, jak i być częścią większej produkcji. Dzięki własnemu studiu greenscreen mamy wręcz nieograniczone możliwości w produkcji zaawansowanych prezentacji biznesowych, łączących ze sobą realne nagranie postaci, połączone z animacjami generowanymi komputerowo.

SPOTY 3D

Na przestrzeni lat wykonaliśmy ponad 200 spotów telewizyjnych z elementami 3D jak i pełnej animacji 3D. Potrafimy dostosować się do potrzeb klienta i spełnić jego oczekiwania dotyczące jakości i precyzji wykonania. 

motion spoty 3D banner
Motion uslugi greenscreen

GREEN SCREEN

Zdobyte doświadczenie przy produkcjach telewizyjnych oraz reklamowych pozwoliło nam na stworzenie własnego studia, w którym realizujemy nagrania green screen.

 

POSTPRODUKCJA

Produkcja efektów wizualnych wymaga kreatywnego podejścia do każdego indywidualnego ujęcia. Perfekcyjna znajomość tematu i przygotowanie merytoryczne pozwala zaoferować szeroki zakres usług naszej firmy, spełniając jednocześnie najbardziej wyśrubowane wymagania naszych klientów.   

motion uslugi postprodukcja

Chcesz z nami współpracować?

Skontaktuj się z nami!